PROGRAMMAS DETAĻAS

Tehnoloģijas caur spēli

Mēs necīnāmies ar tehnoloģijām, mēs izmantojam to spēku un iespējas, lai ieinteresētu studentus zinātnes, mākslas, biznesa, mūzikas, inženierijas un citās jomās. Tā ir mūsdienu realitātes un pusaudžu valodas atslēga. Runājot šajā valodā kopā ar audzēkņiem, tiek atvērtas durvis patiesajām interesēm, vēlmēm un attīstībai nākotnē. Starp citu, mums šeit, Ekziperī skolā, ir lieliska tehniskā platforma un infrastruktūra, kā arī eksperti šajā jomā.

Intensīva angļu valodas prakse

Katrai nedēļai mēs piedāvājam savu vārdu krājumu, tādēļ katrs audzēknis var izvēlēties jebkuras nedēļas, lai uzlabotu savas valodas iemaņas un bagātinātu savu vārdu krājumu noteiktās jomās.
Katru dienu ir iekļauts:

Visas programmas daļas notiek angļu valodā. Tomēr papildus mūsu personālā ir darbinieki, kas, vajadzības gadījumā, privātajās sarunās ar audzēkņiem, runā latviešu, krievu, ebreju un franču valodās.

Mācīties darot

Mēs ticam, ka cilvēki apgūst jaunas prasmes un iegūst zināšanas, darot: prakse padara ideālu! Un vasaras nometne noteikti ir labākā vieta šīs pieejas ieviešanai un ātru rezultātu iegūšanai: angļu valodas praktizēšana un jaunu prasmju pārbaude, ideju izpēte, projektu un komentāru veidošana.

Audzēkņu kopiena

Mēs lepojamies ar savu pedagogu un audzēkņu kopienu: viņi ir radoši, pilni iedvesmas un degsmes izgudrot, tie ir zinātkāri un raugās pēc piedzīvojumiem un atklājumiem.

Labklājība

Mums rūp veselīga pārtika un ieradumi, aktivitātes brīvā dabā, sports un pastaigas, ievērojamu vietu apskate un domāšana par apkārtējo vidi.

"Mīkstās" prasmes

Mēs atbalstām sociālo, radošo un kognitīvo attīstību kā vienu no mūsu vasaras programmas priekšrocībām. Nometnes aktivitāšu laikā, ceļojot, mācoties un veidojot projektus, audzēkņi arī pārdomā un pilnveido savas prasmes: komandas darbs un sarunas, komunikācija, konfliktu vadība, emocionālā inteliģence, elastība un vadība.

Detaļas ir svarīgas

Mēs smagi strādājam un pievēršam uzmanību katrai mūsu vasaras programmas detaļai, kas atbilst audzēkņu un vecāku cerībām, atrodot labākos pedagogus un grupu vadītājus, tehnoloģijas un idejas - lai radītu radošumu, zinātkāri un censtos iegūt jēgpilnu mācību pieredzi. Un, protams, lai iegūtu lieliskus rezultātus!

Iesniegt pieteikumu
Pierakstīties jaunumu vēstkopai
sazinies ar mani